Posts mit dem Label България werden angezeigt. Alle Posts anzeigen
Posts mit dem Label България werden angezeigt. Alle Posts anzeigen

Donnerstag, 7. August 2008

Снимка от България, първа част



София от самолет


По пътя към морето



Здравей море!



Пристанището в Несебър. Планира се Марина Несебър, подобна на тази в Свети Влас.

На мен така повече ми харесва.


Гледка към града



Котва с миди

Улица в старият Несебър.



Грозде и керемиди

Несебърска чайка. Бях забравила, че са наистина огромни. Все ми приличаха на мини-щъркели.

Нещо, което всеки път хвърля децата в пълен ужас и ги кара със сълзи на очи да се кълнат, че никога повече няма да хапнат месо.