
София от самолет
По пътя към морето
Здравей море!
Пристанището в Несебър. Планира се Марина Несебър, подобна на тази в Свети Влас.
На мен така повече ми харесва.
Гледка към града

Котва с миди

Улица в старият Несебър.

Грозде и керемиди

Несебърска чайка. Бях забравила, че са наистина огромни. Все ми приличаха на мини-щъркели.

Нещо, което всеки път хвърля децата в пълен ужас и ги кара със сълзи на очи да се кълнат, че никога повече няма да хапнат месо.



